להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


קורסים בגליל

על מנת להתפתח מבחינה מקצועית אין די במציאת עבודה מתאימה. כיום ידוע כי השכלה היא אחת מהפעולות ההכרחיות לפיתוח קריירה מקצועית בחיים הבוגרים. על מנת להשתלב במקצוע ראוי חשוב לבחור את אפיק הלימודים המתאים ולהתפתח בו. באמצעות מגוון רחב של קורסים בגליל ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ולנחול הצלחות מעוררות הערכה.
מטי מציעה לתושבי הצפון מגוון עצום של קורסים בגליל והאזור. הקורסים השונים מוצעים לבעלי רמות השכלה שונות וכוללים מגוון רחב של הכשרות ייחודיות המתאימות לצרכי הלומדים. כדי לבחור את הקורס המתאים ביותר ישנם שיקולים מהותיים אותם יש לקחת בחשבון טרם ההרשמה לקורס זה או אחר.

תכני הקורס

הקורסים של מטי מוצעים בתנאים נוחים וכוללים תכנים רלוונטיים ואטרקטיביים לרבים. יחד עם זאת, לא כל קורס מציע מגוון תכנים רלוונטיים ובמקרים רבים מציעים בתי ספר ומכללות שונות תכני קורסים שאינם רלוונטיים ללומד או כאלה המתגלים מאוחר יותר כלא מעניינים. בשל כך חשוב לברר קודם להרשמה מה הם התכנים המועברים בקורס, אילו חוגים הוא כולל והאם קיימות העשרות נוספות מעבר לחומר המועבר תיאורטית. מטי מעניקה אפשרות של קורסים בגליל הכוללים אינספור נושאים עשירים ומרתקים.

התאמת הקורס לצרכים האישיים

אם ניתן היה לשאול כל תלמיד מה הם המטרות לשמו הגיע ללמוד בכל הקורסים של מטי, התשובות היו רבות ומגוונות. הקורסים, יחד עם זאת, הינם אחידים ברובם. מסיבה זו חשוב לבחור ולבחון היטב כל קורס טרם הבחירה בו. התאמת הקורס לצרכים האישיים לפיכך, הינה רבת משמעות. יש מי שלומד במטרה להעשיר את הידע ויש מי שלומד במטרה לעבוד בתחום ולהתפתח בו.

מסגרת הקורס

קורסים שונים מוצעים במסגרות זמן והיקף שונות. כך ניתן למצוא קורסים המועברים חמישה ימים בשבוע, שעות רבות ומאידך קורסים המציעים העשרה חד שבועית או דו שבועית הנפרשת על פני כמה שעות בודדות. הבחירה צריכה להתבסס על היכולות האישיות וכן על הזמן הפנוי הנותר להשקעה בלימודים. קורסים בגליל מטעם מטי מוצעים בשעות נוחות ובהיקף המותאם לאנשים עובדים או לומדים, בעלי משפחות ועוד.
כל הזכויות שמורות © ביה"ס לברידג' כיכר המדינה 2010

לייבסיטי - בניית אתרים