להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


לשחק עם חברים- גם מבוגרים יכולים
 
כאשר אנו כמבוגרים חושבים על מפגש עם חברים מדובר בדרך כלל ביציאה לבית קפה או משחק ברידג', צפיה בסרט טוב או סתם אירוח הכולל דיבורים ואוכל. ישנן דרכים נוספות להעביר את הזמן עם חברים כמו באמצעות משחקים. כן, משחקים אינם בהכרח דבר ילדותי או כזה שמתאים, לחילופין, לקשישים במועדון. גם בני גיל הביניים יכולים לשחק זה עם זה וליהנות הנאה עצומה.

משחקים- דרך נהדרת להשתחרר

בתוכנו כולנו עדיין ילדים, רק שאנו דואגים לכסות זאת בשגרת היום יום שלנו. משחקים הם דרך נפלאה להשתחרר, לשכוח לכמה רגעים מהתדמית שיצרנו לעצמנו ושחשוב לנו כל כך לשמור עליה, להשתחרר ולחזור אפילו לשעה להיות סתם אנחנו. יוזמה של ערב משחקים למבוגרים, בו תשחקו מגוון משחקים כמו משחקי תנועה, משחקי חשיבה למבוגרים תהיה פעולה מבורכת. תראו שכאשר אתם תיזמו ערב כזה פעם אחת הוא יהפוך להיות מנהג שישתרש בקרב החברים.

משחקי תנועה ודמיון

ניתן לארגן משחקים המושתתים על פנטומימה ותנועה. אלה בהחלט משחקים משחררים אשר יגרמו לכם להשתמש בכישורים שמזמן כבר לא הפעלתם. ניתן להציג בפנטומימה מילים של שיר כאשר שאר החברים צריכים לגלות מהו השיר או באמצעות תנועות של שני חברים יחד להציג אותיות של מילה אותה יצטרכו שאר החברים לנחש. ישנם שפע של משחקים מהסוג הזה, רק לחשוב קצת ולדלות מהזיכרון כל מיני משחקים ששיחקתם בימי הולדת כשהייתם ילדים ולתת להם שדרוג כלשהו שיתאים לעכשיו.

משחקי הרכבה

ניתן למצוא היום שפע של משחקי חשיבה למבוגרים הכוללים דגמים מעניינים, צורות גיאומטריות תלת מימדיות יפהפיות אשר נדרשת לעיתים סערת מוחות בכדי להרכיבם וכמובן פאזלים המגיעים היום בשלל סוגים. לא מדובר עוד רק על הפאזל המסורתי הדו מימדי (אשר כבודו במקומו מונח) אלא גם דגמי מכוניות, מטוסים, מבנים ועוד דגמים תלת מימדיים המורכבים מחלקי פאזל רבים. אספו את החברים אשר אהבו כל כך בילדותם להרכיב פאזלים או דגמי מטוסים, מכוניות ועוד, שבו כולכם על השטיח והתחילו להרכיב. אין ספק- משחקי חשיבה למבוגרים מקרבים בין חברים ויוצרים ערב מהנה.

משחקים נוסטלגיים ששכחתם מקיומם

מעבר למשחקי המבוגרים, ניתן להעביר ערב מהנה דווקא במשחקי ילדים שאהבתם לשחק. גם היום ישנם משחקים כמו טאקי, רביעיות וכמובן משחקי זיכרון למיניהם שעדיין ניתן למצוא בחנויות, חלקם עם שדרוגים ושכלולים. הביאו כל אחד את המשחק שאהב לשחק בילדותו. כל שנותר הוא פשוט להנות...
 
כל הזכויות שמורות © ביה"ס לברידג' כיכר המדינה 2010

לייבסיטי - בניית אתרים