להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בדיקת אולמות אירועים

כל אירוע צריך להיות מושקע, מוקפד, מוצלח, נעים וכזה שיעבור בהצלחה ויזכה לקבל את מחמאות האורחים. על מנת לעמוד בכול המשימות הנ"ל יש להתחיל עם בחירה נכונה של אולם אירועים. על כן בעת בחירה יש לבדוק את היטב את האולם. מה זה אומר? ראשית כל יש לבדוק אם המיקום מתאים לכלל האורחים מבחינה גאוגרפית. לאחר מכן יש לעבור על השירותים המשלימים שהוא מציע, ובסוף יש לסיים תוך כדי בדיקת רמת המחירים והעיצוב שלו, כי לא פעם הכול יכול ליפול ואף לקום לפי העיצוב והאווירה שבמקום.

הגודל כן קובע

עוד פרמטר חשוב נוגע לבדיקת גודל האולם, כך שיש לשאוף שלא יהיה צפוף עבור כמות המוזמנים, ולחלופין שגם לא יהיה גדול מידי. אחרת ניתן להסתכן בתחושת דוחק, או לחלופין בתחושה שהאירוע אינו מוצלח כיוון שנותרו עוד המון מקומות ריקים, (וזאת כאמור בשל גודל המקום). על כן טוב לדעת שיש מקומות שיודעים להקטין את גדוד האולם בעת הצורך ע"י משחק עם מחיצות.

על הפרק

לאחר מכן יש לעבור על מה שהמקום מציע, על מה שמייחד אותו. כלומר יש לבדוק מהי החלוקה הפנימית אצל אולמות אירועים , מה מקבל את פני האורחים, האם יש מקומות ישיבה בחוץ, מהו אופי הריהוט, האם יש מפלסים, האם יש מקום לבופה, היכן ממוקם בר המשקאות, האם יש אולם קבלת פנים מקורה ומופרד מהאולם הראשי, מיהו הקייטרינג שעובד עם המקום, מהן אופציות העיצוב השונות, כיצד נראים השירותים וכדומה. על מנת לקבל תמונת מצב משקפת תמיד מומלץ לבוא לראות אירוע פעיל, וזאת על מנת לשקול את המקום באופן אמיתי וכשהוא בפעולה.

מחיר

אחד הקריטריונים הכי חשובים נוגע לעלות השכרת אולמות אירועים. יש לזכור שמחיר טוב יכול לאפשר לפנק יותר באוכל, לשמור יותר לירח דבש ,להזמין יותר מוזמנים וכדומה. על כן גם אם המקום אינו נראה לכם במבט ראשוני, תמיד יש לקחת בחשבון שהוא עוד לפני עיצוב ותמיד ניתן לשדרג נראות, ועל כן אם מדובר על מחיר טוב, מומלץ לשקול ללכת על זה. לבסוף אם אהבנו גם את המיקום, גם את הנראות וגם את המחיר- כל שנותר הוא למצוא תאריך פנוי. מזל טוב.
כל הזכויות שמורות © ביה"ס לברידג' כיכר המדינה 2010

לייבסיטי - בניית אתרים